Ahşap


Yağlı parkelerde inşaat sonrası önerilen Uygulama

Alçı, Çimento ve benzeri inşaat tozlarından etkilenmiş ağlı parkelerin inşaat sonrası temizliği inin FILA DETERDEK ürünü dikkatli bir şekilde sadece bu tip kirleri sökmek için bir sprey yada fırça ile ortama uygulanmalı. Ürün kirli yüzeye dokunduğu anda beyaz oksijenli su reaksiyonu gösterecektir. Hemen ortam fırçalanıp bez veya endustriyel su emme makinası ile kimyasal ve kir ortamdan uzaklaştırılmalıdır.

Birkaç kez işlem tekrarlandıktan sonra bu kez duru su ile ahşap aşırı ıslatılmadan durulama yapılmalıve ortam kurumaya bırakılmalıdır (klima veya doğal olarak).

Kuruyan yüzey yağını kaybetmiş olabilir bu yüzden FILA PARQUET NATURE yağlı parke bakım ürünü ile yağı tekrar tazelenmelidir.

Günlük bakımlarda FILA PARQUET NET parke temizleyici sprey veya FILA CLEANER günlük temizleyici.

Aylık bakımlarda ise FILA PARQUET NATURE bakım yağı önerilir.


Yağlı parkelerde rutin temizlik ve bakım önerisi

Yağlı parkelerin sezonluk temizliği için :

Bir kova suya 2 yada 3 kapak FILA CLEANER katılarak ahşap yüzeye aşırı ıslatılmadan yüzey silinmelidir. Yüzey kurumaya bırakılmalıdır (klima veya doğal olarak).

Zaman içinde yüzey yağını kaybetmiş olabilir bu yüzden FILA PARQUET NATURE yağlı parke bakım ürünü ile kuru yüzeye bir bez ile bakım yağı zaman zaman tekrar tazelenmelidir.

Günlük bakımlarda ise FILA PARQUET NET parke temizleyici sprey veya FILA CLEANER günlük temizleyici.

Aylık bakımlarda ise FILA PARQUET NATURE bakım yağı önerilir.

Anasayfa | Ürünlerimiz | İletişim
ND Yapı Ürünleri Pazarlama İthalat İhracat
2010 © Tüm hakları saklıdır
Tel : 0212 343 51 75
web tasarım : www.alendursun.com